Nyheder fra 2009

Alternativt forslag til Beder-Bering vejen  (Mon, 23 Nov 2009)
Underskriftsindsamling mod Beder-Bering vejens placering  (Tue, 27 Oct 2009)
Kortmøde ang. indsigelse mod Beder Bering vejen  (Thu, 8 Oct 2009)
Læserbrev omkring Beder Bering vejen (30.09.2009)  (Wed, 30 Sep 2009)
Nyt fra bestyrelsen: fartdæmpning  (Wed, 2 Sep 2009)
Sommerfest, fredag den 21. august  (Thu, 20 Aug 2009)
Beder-Bering vejen  (Wed, 3 Jun 2009)
Referat fra generalforsamlingen  (Wed, 27 May 2009)
Indkomne forslag og budget til generalforsamlingen  (Tue, 19 May 2009)
Generalforsamling 25.05.2009  (Thu, 7 May 2009)